Büyüleyici mavi ve yeşilin merkezinde MÜKEMMEL BİR TATİL

TURUNÇ
Turunç, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı, Bozburun Yarımadası’nın en güzel beldelerinden biridir. Mavinin ve yeşilin her tonunu barındıran tertemiz denizi ve yemyeşil doğasıyla huzurun adresi bir yerdir.  Marmaris’ten yaklaşık 21 km. uzaklıkta olan Turunç, sakin ve dingin bir ortam sunmaktadır. Bunun yanında Turunç, irili ufaklı adacıkları, fiyortlarla bezenmiş yamaçları, sandal ağaçları, zeytinlikleri ve çam ormanlarının yeşil dokusuyla örtülü nefes kesici coğrafyasıyla en güzel koylardan biridir.

Turunç yolunda muhteşem bir manzara vardır. Ormanlar ve denizi bir arada görebileceğiniz virajlı yolda ilerlemek büyük keyiftir. Turunç’un muhteşem güzellikteki denizi ve plajları o kadar temizdir ki, mavi bayraklı. Deniz ve güneşin dışında da seçenekler mevcuttur. Doğa yürüyüşü yapmak, jeep-safari turlarına katılabilirsiniz. Dalış meraklısıysanız en zevkli dalışları burada yapabilirsiniz.

Turunç’un iklimi ise tipik bir Akdeniz iklimi. Kışlar oldukça ılık geçer. Dolayısıyla Turunç her mevsim bir başka güzel.

Turunç, denizi ve doğası ile konaklama tesislerinin kalitesi ile gerçekten huzur dolu bir tatilin adresi. Eğer Turunç’u hala görmediyseniz, bu sene gerçekten güzel bir zaman olabilir. 

Bu özgürlük sizin hakkınız...